PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Reference
el: Αναφορά

en: Euro
el: Ευρώ

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα
