PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Payment
et: Maksmine

en: Reference
et: Viide

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Credit card
et: Krediitkaart
