PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Menu item
fa: آیتم منو

en: Payment
fa: پرداخت

en: Reference
fa: ارجاع

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Euro
fa: یورو

en: Visa
fa: ویزا

en: Credit card
fa: کارت اعتباری
