PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Payment
fi: Maksu

en: Reference
fi: Viittaus

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card
fi: Luottokortti
