PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Default currency
fr: Devise par défaut

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: Payment
fr: Paiement

en: Reference
fr: Référence

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Capture
fr: Capturer

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Cancel subscription
fr: Annuler l'abonnement

en: Capture payment
fr: Effectuer la capture du paiement
