PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Save
gu: સાચવો

en: Reference
gu: સંદર્ભ
