PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Payment
he: תשלום

en: Reference
he: רפרנס

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Euro
he: יורו

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
