PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Payment
hu: Fizetés

en: Reference
hu: Referencia

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Euro
hu: Euró

en: U.S. Dollar
hu: USA dollár

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Pound sterling
hu: Font sterling

en: Danish krone
hu: Dán korona

en: Swedish krona
hu: Svéd korona

en: Norwegian krone
hu: Norvég korona

en: Default VAT rate
hu: Alapértelmezett ÁFA mérték
