PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Save
it: Salva

en: Menu item
it: Voce del menu

en: Payment
it: Pagamento

en: Reference
it: Riferimento

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Cancel subscription
it: Elimina iscrizione
