PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė
