PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Payment
lv: Maksājums

en: Reference
lv: Atsauce

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Credit card
lv: Maksājumu karte
