PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Reference
fa: ارجاع
