PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Payment
ro: Plată

en: Reference
ro: Referință

en: Capture
ro: Captură

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Capture payment
ro: Capturați plata
