PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Default currency
ru: Валюта по умолчанию

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Save
ru: Сохранить

en: Menu item
ru: Пункт меню

en: Payment
ru: Оплата

en: Reference
ru: Связь

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Euro
ru: Евро

en: U.S. Dollar
ru: Доллар США

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: United States dollar
ru: Доллар США

en: Buffer
ru: Буфер

en: Diners Club
ru: Dinners Club

en: Danish krone
ru: Датская Крона

en: Swedish krona
ru: Шведская Крона

en: Norwegian krone
ru: Норвежская Крона

en: Default VAT rate
ru: Значение НДС по умолчанию

en: Capture payment
ru: Получить платёж
