PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Default currency
ta: இயல்புநிலை  நாணயம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Save
ta: சேமி

en: Menu item
ta: வரைப்பட்டி உருப்பு

en: Reference
ta: குறிப்பு
