Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: none
os: нæй

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
