Payment (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel
