Payment (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Last update
ca: Última actualització

en: Amount
ca: Import

en: Owner
ca: Propietari

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Basic
ca: Bàsic

en: Clone
ca: Clona

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: Current status
ca: Estat actual

en: Tax rate
ca: Taxa d'impost

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Total amount
ca: Import total

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Apply
ca: Aplica

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: Tax
ca: Impostos

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: All items
ca: Tots els elements

en: Administer rule configurations
ca: Administreu les configuracions de la regla

en: Master
ca: Mestre

en: The currency is not supported by this payment method.
ca: La moneda no està suportada per aquest mètode de pagament.

en: Money has been transferred
ca: Els diners han sigut transferits

en: No money has been transferred
ca: No s'ha transferit cap import

en: Payment !pid
ca: Pagament !pid

en: The payment has no currency set.
ca: El pagament no te cap moneda establerta.

en: The amount should be higher than !minimum.
ca: La quantitat hauria de ser superior a !minimum.

en: The amount should be lower than !maximum.
ca: La quantitat hauria de ser inferior a !maximum.

en: The tax rate is no floating point.
ca: La taxa d'impostos no és del tipus punt flotant.

en: The tax rate cannot be negative.
ca: La taxa d'impostos no pot ser negativa.

en: Do you really want to delete payment !pid?
ca: Esteu segur de voler suprimir el pagament !pid?

en: Total amount between
ca: Import total entre
