Payment (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Amount
sk: Množstvo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Basic
sk: Základné

en: Clone
sk: Klonovať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Apply
sk: Použiť

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Tax
sk: Daň

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Payment method types
sk: Typy platobných metód

en: Payment method type
sk: Typ platobnej metódy

en: Add payment method
sk: Pridať spôsob platby

en: Update any payment method
sk: Aktualizovať akýkoľvek spôsob platby

en: Delete any payment method
sk: Odstrániť akýkoľvek spôsob platby

en: View any payment method
sk: Zobraziť akýkoľvek spôsob platby
