Payment (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Completed
ga: Déanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
