Payment (7.x-1.15) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Basic
ast: Básicu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Failed
ast: Falló
