Payment (7.x-1.15) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Pending
bg: В изчакване

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Expired
bg: Изтекли

en: Tax rate
bg: Данъчна ставка

en: Apply
bg: Търси

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Currency code
bg: Валутен код
