Payment (7.x-1.15) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Payment
nn: Betaling

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
