Payment (7.x-1.15) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: The username %name does not exist.
te: %name అనే వాడుకరి పేరు ఉనికిలో లేదు.

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Context
te: సందర్భం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: All items
te: అన్ని అంశాలు
