Payment (7.x-1.19) - en to el translation catalogue (59 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Basic
el: Βασική

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Tax rate
el: Συντελεστής φόρου

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Tax
el: Φόρος

en: Line items
el: Στοιχεία γραμμής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: All items
el: Όλα τα αντικείμενα

en: Asc
el: Αύξ
