Payment (7.x-1.20) - en to pl translation catalogue (137 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Amount
pl: Ilość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Payment
pl: Płatność

en: Payments
pl: Płatności

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Clone
pl: Klonuj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Pay
pl: Zapłać

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Expired
pl: Przedawnione

en: greater than
pl: większy niż

en: greater than or equal to
pl: większy lub równy

en: Current status
pl: Stan aktualny

en: Tax rate
pl: Stawka podatku vat

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Total amount
pl: Kwota całkowita

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Tax
pl: Podatek

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Comparison operator
pl: Operator porównania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Change payment method
pl: Zmień metodę płatności

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Payment form
pl: Formularz płatności

en: Payment description
pl: Opis płatności

en: All items
pl: Wszystkie elementy

en: Creation date and time
pl: Data i czas utworzenia

en: Administer rule configurations
pl: Administrowanie konfiguracjami reguł

en: Status title
pl: Tytuł statusu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: equal to
pl: równe

en: Global configuration
pl: Globalna konfiguracja

en: Delete payment
pl: Usuń płatność

en: Money has been transferred
pl: Pieniądze zostały przetransferowane

en: No money has been transferred
pl: Pieniądze nie zostały przetransferowane

en: Set payment status
pl: Ustaw status płatności

en: Payment status is
pl: Status płatności to

en: Payment method types
pl: Rodzaje metod płatności

en: Payment !pid
pl: Płatność !pid

en: This page requires !modules.
pl: Strona wymaga !modules.

en: Payment status overview.
pl: Podgląd statusu płatności.

en: Payment method %title has been saved.
pl: Metoda płatności %title została zapisana.

en: Do you really want to delete payment method %title?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć metodę płatności %title?

en: Delete payment method
pl: Usuń metodę płatności

en: Administer payment configuration
pl: Zarządzaj konfiguracją płatności

en: View any payment
pl: Przeglądaj wszystkie płatności

en: View own payments
pl: Przeglądaj własne płatności

en: Update any payment
pl: Aktualizuj każdą płatność

en: Payment method selection and configuration
pl: Wybór i konfiguracja metody płatności

en: A three-letter ISO 4217 currency code.
pl: 3 literowy kod waluty ISO 4217.

en: The name of the function to call once payment processing is completed.
pl: Nazwa funkcji wywoływanej po zakończeniu procesu płatności.

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności

en: Payment method ID
pl: Ientyfikator metody płatności

en: The ID of the user this payment belongs to.
pl: ID użytkownika, do którego należy płatność.

en: Payment method type
pl: Typ metody płatności

en: !currency_code !units.!cents
pl: !units.!cents !currency_code

en: Add payment method
pl: Dodaj metodę płatności

en: Payment statuses
pl: Statusy płatności

en: There are no payments yet.
pl: Jeszcze nie ma płatności.

en: [currency_code] [amount]
pl: [amount] [currency_code]

en: User's own payments
pl: Własne płatności użytkownika

en: There are no payment methods yet.
pl: Jeszcze nie ma metod płatności.

en: The minimum amount is !amount.
pl: Minimalna kwota to !amount.

en: Basic Payment Method
pl: Podstawowa Metoda Płatności

en: <a href="@url" target="_blank">View payment details</a> (opens in a new window)
pl: <a href="@url" target="_blank">Zobacz szczegóły płatności</a> (otwiera nowe okno)

en: <a href="@url" target="_blank">Add a new payment</a> (opens in a new window)
pl: <a href="@url" target="_blank">Dodaj nową płatność</a> (otwiera nowe okno)

en: Payment is required
pl: Płatność jest wymagana

en: The selected payment does not exist or is not available.
pl: wybrana płatność nie istnieje lub jest niedostępna

en: The payment has no currency set.
pl: Ta płatność nie ma ustawionej waluty.

en: Do you really want to delete payment !pid?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć płatność !pid?

en: Payment !pid has been deleted.
pl: Płatność !pid została usunięta.

en: Update own payment methods
pl: Aktualizuj własne płatności

en: Delete any payment method
pl: Usuwanie każdej płatności

en: Delete own payment methods
pl: Usuwaj własne metody płatności

en: View any payment method
pl: Przeglądaj wszystkie metody płatności

en: View own payment methods
pl: Przeglądaj własne metody płatności

en: There are no available payment methods.
pl: Nie ma dostępnych metod płatności.

en: Last updated between
pl: Ostatnio aktualizowano pomiędzy

en: Total amount between
pl: Całkowita kwota pomiędzy

en: Do not log or display Payment debugging messages
pl: Nie zapisuj i nie wyświetlaj wiadomości debugowania płatności

en: The payment description is not set.
pl: Opis płatności nie jest ustawiony.

en: The payment description exceeds 255 characters.
pl: Opis płatności przekracza 255 znaków.

en: This payment method type is unavailable.
pl: Ta metoda płatności jest niedostępna.

en: Authorization failed
pl: Błąd autoryzacji

en: The payment method is disabled.
pl: Ta metoda płatności jest wyłączona.

en: No payment required
pl: Płatność nie jest wymagana

en: Payment method is of type
pl: Metoda płatności jest typu

en: Payment method supports currency
pl: Metoda płatności obsługuje waluty

en: Payment amount comparison
pl: Porównanie kwoty płatności

en: lesser than
pl: mniej niż

en: lesser than or equal to
pl: mniejsze lub równe

en: Quantity should be a number.
pl: Ilość powinna być liczbą.
