Payment (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
