Payment (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Context
sq: Konteksti
