Payment (7.x-1.6) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: last »
ky: соңку »
