Payment (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
