Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Payment
cs: Platba

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Complete
cs: Dokončit

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
