Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Continue
da: Fortsæt

en: Payment
da: Betaling

en: Pending
da: Afventer

en: Refunded
da: Refunderet

en: Complete
da: Komplet

en: Delivery date
da: Leveringsdato
