Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Continue
de: Weiter

en: Payment
de: Zahlung

en: Pending
de: Ausstehend

en: Complete
de: Vollständig

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Confirmed
de: Bestätigt

en: Delivery date
de: Datum der Lieferung

en: Held
de: Wartend
