Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Continue
et: Jätka

en: Payment
et: Maksmine

en: Pending
et: Ootel

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Confirmed
et: Kinnitatud
