Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Continue
fa: ادامه

en: Payment
fa: پرداخت

en: Pending
fa: معلق

en: Complete
fa: کامل

en: Delivery date
fa: تاریخ تحویل
