Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Continue
it: Continua

en: Payment
it: Pagamento

en: Pending
it: In sospeso

en: Complete
it: Completo

en: Merchant ID
it: ID negoziante
