Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Continue
ja: 継続

en: Payment
ja: 決済

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Complete
ja: 完了

en: Merchant ID
ja: マーチャントID
