Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Passphrase
kn: ಗುಪ್ತಪದ
