Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Continue
lt: Tęsti

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
