Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Payment
nl: Betaling

en: Pending
nl: In afwachting

en: Complete
nl: Voltooid

en: Timeout
nl: Time-out

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Delivery date
nl: Afleverdatum

en: View payment
nl: Betaling weergeven
