Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Payment
sk: Platba

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka
