Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Payment
sv: Betalning

en: Pending
sv: Väntar på

en: Complete
sv: Slutförd

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: Default message
sv: Förvalt meddelande
