Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Continue
tr: Devam et

en: Payment
tr: Ödeme

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Complete
tr: Tamam

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Delivery date
tr: Teslim tarihi
