Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Pending
vi: Đang treo

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Passphrase
vi: Cụm từ mật khẩu
