Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Continue
es: Continuar

en: Payment
es: Pago

en: Pending
es: Pendiente

en: Complete
es: Completo

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Confirmed
es: Confirmado

en: Delivery date
es: Fecha de Despacho
