Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Continue
fi: Jatka

en: Payment
fi: Maksu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Complete
fi: Valmis

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Delivery date
fi: Toimituspäivä
