Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Continue
fr: Continuer

en: Payment
fr: Paiement

en: Pending
fr: En attente

en: Refunded
fr: Remboursé

en: Complete
fr: Terminé

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Confirmed
fr: Confirmé
