Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Continue
he: להמשיך

en: Payment
he: תשלום

en: Pending
he: ממתינות

en: Complete
he: השלמה

en: Confirmed
he: מאושר
