Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Continue
hu: Folytatás

en: Payment
hu: Fizetés

en: Pending
hu: Függőben

en: Complete
hu: Kész

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Default message
hu: Alapértelmezés szerinti üzenet

en: Delivery date
hu: Kézbesítés dátuma
