Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Continue
is: Halda áfram

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Complete
is: Lokið

en: Payment pending
is: Í bið eftir greiðslu

en: Confirmed
is: Staðfest
